Warsztaty zespołu Science Hub UŁ

Tuż przed Świętami zespół Science Hub UŁ spotkał się, aby pracować nad wizją Science Hub w przyszłości. Ideą naszego hubu jest łączyć i sieciować studentów, naukowców oraz partnerów zewnętrznych, aby wspólnie podejmowali się nowych, ciekawych naukowo przedsięwzięć mających pozytywny wpływ na społeczeństwo, środowisko czy szeroko rozumiane otoczenie społeczno-gospodarcze ze szczególnym uwzględnieniem #SDG.

Nasz noworoczny cel to wypracować taki model działania, który zapewni trwałość naszej inicjatywie. Oprócz współpracy dziedzinowej chcemy wspierać większą liczbę przedsięwzięć interdyscyplinarnych, międzywydziałowych, międzyuczelnianych i międzynarodowych, również w ramach sieci UNIC. Science Hub ma się stać solidnym mostem łączącym świat pozaakademicki z naszą uczelnią. Tego sobie życzymy na ten Nowy Rok 2024!